پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ

پلفرم های اینفلوئنسر مارکتینگ (بازاریابی اینفلوئنسر) راه حل های نرم افزاری برای برندها هستند که به برندها در کمپیین های اینفلوئنسر مارکتینگ کمک می کنند. پلتفرم های اینفلوئنسر مارکتینگ ابزارهایی را در اختیار برندها و آژانس ها قرار می دهند که با آنها امکان جستجو و پیدا کردن اینفلوئنسرها برای برند ممکن می شود. بعضی از این پلتفرم ها با استفاده از الگوریتم های هوشمند، دیتابیس های بزرگی از اینفلوئنسرها را در اختیار برندها قرار می دهند که قابل جستجو هستند.

دیگر پلتفرم ها روش مشارکت درون برنامه ای را ترجیح می دهند که در آن، کارمندان پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ می توانند اینفلوئنسرهای دارای پتانسیل را بررسی کرده و حقیق بودن آن ها را چک بکنند تا بدانند آیا آنها مایل به همکاری با برندها هستند یا نه. اخیرا این پلتفرم ها خدمات خود را افزایش داده اند و موارد روبرو را نیز شامل خدمات خود کرده اند: مدیریت کمپین، مدیریت روابط، تحلیل های شخص ثالث و افزایش تاثیرگذاری و قدرت محتوای اینفلوئنسرها.

تفاوت پلتفرم مارکتینگ با آژانس های تبلیغاتی

آژانس ها تبلیغاتی زیادی وجود دارند که خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ ارائه میدهند. ولی از عیب های آژانس های تبلیغاتی نسبت به پلتقرم اینفلوئنسر مارکنیگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مبهم بودن نحوا اجرا
  • قیمت دلالی بیشتر
  • عدم امکان انتخاب فر به فرد افراد تبلیغ کننده

مطمئنا هر چیزی که به صورت طبیعی و بدون برنامه ریزی قبلی رشد کند، به نتیجه ی نخواهد رسید و نتیجه ی آن مبهم خواهد بود. در بازار آژانس هایی وجود دارند که عینا همان خدمات پلتفرم ها را به شما ارائه می کند و همچنین پلتفرم هایی وجود دارند که خدماتی که به شما ارائه می کنند همان خدمات آژانس ها است. سپس آژانس های استعداد یابی وجود دارند که خودشان را آژانس می نامند ولی در واقع بیشتر مانند پلتفرم های اینفلوئنسر مارکتینگ هستند.

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ اینفلوئنسرلی

اینفلوئنسرلی یک بستر آزاد برای اینستاگرامر ها و اینفلوئنسر ها است تا با قیمت دلخواه خود تبلیغ بگیرند و کسب درآمد کنند. و از سوی دیگر کسب و کار ها با جستجو و پیدا کردن اینفلوئنسر های مناسب نوع کسب و کار خودشان و دیدن قیمت قبل از شروع میتوانند پس از سفارش تبلیغ، نظارت بر انجام و اجرای تبلیغاتشان را بر عهده ما بگذارند و به جای سر و کله زدن با تعداد زیادی از افراد طرف حسابشان پلتفرم باشد و در صورت درست انجام نشدن تبلیغات هزینه به حسابشان باز خواهد گشت.

از ویژگی های منحصر به فرد این پلفرم تبلیغات اینستاگرامی:

  • وجود میکرو اینفلوئنسر ها
  • مشاهده قیمت دقیق پست یا استوری هر اینفلوئنسر
  • نظارت بر اجرای درست تبلیغات
  • جستجو بر اساس دسته بندی نوع فعالیت
  • جستجو بر اساس شهر یا استان اینفلوئنسر ها
  • قیمت ثابت اینفلوئنسرها برای انواع کارفرما ها

دیدگاه تان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *